Promokoodi

Mis on promokood?

Promokood on unikaalne 10-kohaline tähtnumbriline kood, mida saab tellimuse eest tasumisel kasutada allahindluse saamiseks.

• Mitmekordne promokood võimaldab saada soodustust mitu korda, eeldusel, et kampaania/kirja tingimustes ei ole sätestatud teisiti, või promokoodi edastamisel kliendile ei ole teisiti kokku lepitud. 

• Ühekordne promokood annab võimaluse saada ning kasutada soodustust vaid üks kord.

Kuidas hankida promokood?

Promokoodi hankimiseks tuleb Teil osaleda meie kodulehel läbiviidavates kampaaniates ja tarbijamängudes. Sellisel juhul saadetakse promokood Teie e-posti aadressile. Promokoodile lisaks saadetakse Teile informatsioon selle kohta, millise summa väärtuses tagab promokood allahindluse, milliste teenuste puhul võib teda kasutada, kuid ka promokoodi kehtivusaeg. Lisaks avalikustatakse promokoode meie sotsiaalvõrgustike kontodel.

Kuidas promokoodi kasutada?

Sisestage teenuste broneerimisel, millele promokood laieneb, 10-märgiline promokood selleks ette nähtud väljale. Kui promokood on õigesti sisestatud, ilmub välja kõrvale roheline linnuke ning tellimuse summa väheneb promokoodi* ulatuses.

Kui promokood ületab teenuse maksumuse, siis võetakse maha maksimaalselt võimalik summa ning promokoodi jääk pole korduvaks kasutamiseks kättesaadav.

Pange tähele! Maksimaalse allahindluse korral saab Ostja lennupileti soetada 5 euroga.

Juhul, kui promokoodiga soetatud pilet/teenused tagastatakse või annulleeritakse või kui promokoodiga ostmine ebaõnnestus, siis rahalisi vahendeid ei tagastata.

Tähtis! Promokoodi ei saa vahetada rahaks. Promokoodi omanik ei ole kohustatud seda kasutama.

* Kui promokoodi tehnilistel põhjustel (Veebilehe hooldustööd, andmekanalite edastus jne.) tellimuse eest maksmisel ei arvestatud, siis rahalisi vahendeid ei tagastata. Firma jätab endale õiguse uut promokoodi mitte välja anda.

Millistel juhtudel promokoodi kasutada ei saa?

Kui maksmise lehel puudub promokoodi sisestamise väli, tähendab see, et antud tellimusel ei saa ühel järgnevatest põhjustest promokoodi kasutada:
  • Te ostate piletid minnes metaotsingusüsteemi* lingilt.
  • Te ostate lennufirma ”Aeroflot”, ”S7” või odavlennufirmade pileteid.
  • Te vormistate ostu mobiilirakenduses.
*Metaotsingusüsteemid – veebilehed, mis koondavad kokku paljude agentuuride ning lennufirmade pakutavaid lennupiletid.

Promokoodi kehtivusaeg

Promokoodil on kehtivusaeg, mis on välja toodud e-kirjas või sotsiaalvõrgustike postituses. Kehtivusaja lõppedes ei saa promokoodi enam kasutada.

Boonuste kogumine

Promokoodi kasutades
  • teenite Te Tickets-boonuseid 1% ulatuses tellimuse väärtusest;
  • ostu eest ei saa tasuda boonustes.